Labai nemėgstu karpyti. Įvairūs karpiniai, gražios iškarpytos formos tikrai ne man. Nemėgstu ir širdelių, tačiau šiandien visą rytą karpiau ir dar širdeles. Kad jau Valentino diena ant nosies, reikia Domą su ja supažindinti. Bekarpant su Domuku kalbėjomės apie meilę, jis man vardino visus, kuriuos myli, ką myli labiausiai, kaip reikia parodyti vienam ar kitam žmogui, kad jį myli. Pokalbis buvo ilgas ir šiltas. Tikrai negalvojau, kad Domas išvardins tiek žmonių, kurie jam yra svarbūs.


Iš mano iškarpytų širdelių Domas klijavo įvairius gyvūnėlius. Pirmasis be jokios abejonės buvo kirmėlytė. Domas kasdien apie jas šneka, beveik kasdien namie atsiranda nauja kirmėlytė, tai iš sagų, tai iš vienkartinių lėkščių, servetėlių, kaladėlių, popieriaus, kruopų ir t.t. Fantazijos gaminant kirmėlytes jam tikrai netrūksta.


Padaręs kirmėlytę, Domas pradėjo klijuot ežerą, saulę bei debesėlius. Ežere sakė, jog plaukios antytė, tačiau priklijavęs žalią širdutę, nutarė jog antyčių žalių nebūna ir ežere plaukios varlė.


Domui kompiuteryje parodžiau kaip atrodo žuvis bei paukštis padarytas iš širdelių. Tad juos beklijuodamas vis lakstė prie kompiuterio pažiūrėt ar gerai klijuoja, ir ar jo gyvūnėliai panašus į tuos, kuriuos mato kompiuterio ekrane.